uaFilmsTop.net » Трилери » Людина-невидимка

Людина-невидимка 2020

The Invisible Man
Людина-невидимка
Год:2020
Режиссер: Лі Воннел
Оточуючі впевнені в тому, що Сесілія змогла побудувати по-справжньому щасливе життя, наповнене безліччю яскравих і цікавих подій. Вона живе у величезному будинку, ні в чому собі не відмовляє і зустрічається з геніальним вченим, який зумів заробити мільйони на своїх винаходах. Саме таким бачать життя героїні фільму «Людина-невидимка». Але ніхто з оточуючих навіть уявити собі не може, що це лише погляд з боку, який хоч і має право на існування, але не враховує нюанси, які роблять життя жінки неприватним.
Сесілія розуміє, що її відносини з бойфрендом йдуть на дно. Кожен день між ними виникають нові конфлікти, здатні привести до розриву. І коли Сесілія усвідомлює, що більше не може терпіти свого коханого, незалежно від його популярності і досягнень, вона приймає непросте рішення піти від нього.
Незабаром після цього колишній хлопець Сесілії здійснює самогубство. Це стає найсильнішим ударом для героїні фільму «Людина-невидимка». Однак їй вдається пережити трагічну втрату. Але відразу ж після смерті колишнього бойфренда вона починає підозрювати, що за нею хтось стежить. Але чого хоче ця людина?
Смотреть Людина-невидимка в хорошем качестве
Смотреть онлайн
оновити, якщо не видно коду
Дивитися серіали і фільми УкраїнаВсі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію!
Дивитися серіали і фільми Україна 2020 Всі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію! Правообладателям