uaFilmsTop.net » Драма » До дива

До дива 2012

To the Wonder
До дива
Год:2012
Жанр: Драма
Режиссер: Терренс Малік
Цей фільм - валентинка на пам'ять. Вона несе свою мету - нагадати про любов, про свободу. Але ця сумна валентинка, яка не говорить про якусь конкретну людину, персонажа. Прекрасні види Парижа, Америки, Нормандії. Здається, що природа це щось вічне і непорушне. Вона створює атмосферу, але ніяк не відбивається на поведінці героїв. А герої, між тим, майже не спілкуються. Вони немов боятися самих себе, свого життя. Взагалі життя. Тільки власні думки і самотність. Бути удвох для цих людей - відчувати себе незатишно, не комфортно. Тому, хто сидить перед екраном дозволяється дізнатися особи, запам'ятати найдрібніші деталі зовнішності, але при цьому майже не впізнати характер і іншу сторону душі. Історія не нова, трішки нудна, сумна і позбавлена будь-якої ніжності. Проза життя без блиску і прикрас. Але тим не менш, вона красива. Але чому? Що хоче сказати автор можна дізнатися, лише подивившись картину від початку і до кінця. Кадри змінюються один за іншим, калейдоскопом проводячи по цілому житті окремих персонажів. Але все ж не можна однозначно зрозуміти фільм. Кожен шматочок - не просто пазл, а метафора. І кожен розуміє її так, як підказує серце.
Смотреть До дива в хорошем качестве
Смотреть онлайн
оновити, якщо не видно коду
Дивитися серіали і фільми УкраїнаВсі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію!
Дивитися серіали і фільми Україна 2020 Всі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію! Правообладателям