uaFilmsTop.net » Драма » Шлюбна історія

Шлюбна історія 2019

Marriage Story
Шлюбна історія
Год:2019
Режиссер: Ноа Баумбак
У центрі уваги виступає сімейна пара, яка переживає далеко не найкращий період у своєму житті. Ніколь є чарівна і життєрадісна жінка. Вона займається вихованням сина і добре з ним ладить, відмінно вміє танцювати і дарувати оригінальні подарунки, і не позбавлена ​​здорового конкурентного духу.
Подібного ніяк не скажеш про її чоловіка, який звик придушувати власні емоції в присутності сторонніх і в більшості ситуацій намагається підлаштуватися під настрій своєї благовірної. Між талановитою театральною актрисою і режисером все ще живуть справжні почуття, і вони безмірно люблять свого сина, але після багаторічних мук вони розуміють, що краще розлучитися.
Виснажливий шлюборозлучний процес змушує їх робити різні творчі та особистісні вчинки. Між героями розгортається повноцінна війна, де переможець зможе дістати собі опіку над єдиним і улюбленим сином. Надалі подружжя намагається знайти компроміс, але не бачить можливостей, щоб почати розмову. Спроби владнати взаємини заради ненаглядної дитини провалюються, і щодня ситуація стає тільки напруженішою.
Смотреть Шлюбна історія в хорошем качестве
Смотреть онлайн
оновити, якщо не видно коду
Дивитися серіали і фільми УкраїнаВсі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію!
Дивитися серіали і фільми Україна 2020 Всі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію! Правообладателям