uaFilmsTop.net » Берлінський фейсконтрольник

Берлінський фейсконтрольник 2019

Berlin Bouncer
Берлінський фейсконтрольник
Год:2019
Жанр: ---
Режиссер: David Dietl
Френк Кюнстер, Свен Марквардт і Смайлі Болдуін - це люди, яких бояться і поважають, їм відчайдушно хочуть сподобатися, і саме від них залежить весь подальший вечір. Вони - охоронці найпрестижніших нічних клубів Берліна. За брутальним видом і суворим поглядом, що допомагає чоловікам в їх роботі ще з 80-х, насправді ховаються особистості зі своїми інтересами і захопленнями, про це і намагається розповісти сюжет стрічки.
Зняв цей твір німецький постановник Девід Дітля, який потрапив в кіноіндустрію вже після старшої школи. Свій перший великий дебют, почав з кінокартини під назвою Король Німеччини, яку Дітля написав і випустив в 2013 році. Кар'єру в кіно Девід продовжив ще кількома повнометражними роботами (Ellas Baby, Rate Your Date).
Під час зйомок проекту Берлінський фейсконтрольник кінодіяч прагнув показати закулісне життя своїх героїв, розповісти їх біографію і провести з ними інтерв'ю. Режисерові вдалося встановити довірчі і дружні відносини з усіма героями своєї документальної кінострічки. Картина вийшла 11 квітня 2019 го і була доступна як на німецькій, так і на англійській мові. В Україні його показали на Київському кінофестивалі Intro.
Смотреть Берлінський фейсконтрольник в хорошем качестве
Смотреть онлайн
оновити, якщо не видно коду
Дивитися серіали і фільми УкраїнаВсі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію!
Дивитися серіали і фільми Україна 2020 Всі фільми та серіали викладаються тільки в ознайомлювальних цілях. Після ознайомлення купуйте ліцензію! Правообладателям